“Sidabrinė gervė 2012”: apdovanojimų ceremonijoje – ir šokis ant ledo!

Jubiliejinių Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų “Sidabrinė gervė 2012” koncertinėje programoje  netruks charizmatiškų atlikėjų, o kai kurie muzikiniai numeriai vers aiktelėti iš nuostabos. Vieno jų metu Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje atsivers ledas ir ant jo specialiai sukurtą kompoziciją pademonstruos 13-metė dailiojo čiuožimo virtuozė.

Daugelio tarptautinių turnyrų nugalėtoja, Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė Aleksandra Golovkina iš Vilniaus jau kelias savaites aktyviai ruošia specialų pasirodymą, kuriame susijungs modernusis baletas ir šokis ant ledo.

Merginos treneris Dmitrijus Kozlovas priėmė iššūkį pastatyti numerį kino apdovanojimų “Sidabrinė gervė 2012” iškilmėms. “Paprastai dailiojo čiuožimo šokėjai savo pasirodymuose išvysto didžiulį greitį, todėl jiems reikalingas didelio perimetro ledas, o pagal mūsų sumanymą šis “ledinis” šokis turėtų vykti gerokai mažesnėje, kompaktiškoje erdvėje. Todėl jaunajai čempionei teko išmokti visiškai naujos judėjimo technikos. O ji gabi! Džiaugiuosi, kad jiedu su treneriu į mūsų pasiūlymą sureagavo kūrybingai ir dėjo visas pastangas, kad tai pavyktų įgyvendinti,  todėl dabar nekantrauju pamatyti rezultatą”, - kalbėjo Lietuvos pramogų pasaulio senbūvis Linas Zareckas-Choras, atsakingas už muzikinę apdovanojimų ceremonijos dalį.

“Sidabrinė gervė 2012” iškilmėse taip pat pasirodys Martos Lukošiūtės suburtas operisčių trio, kuris originaliai atliks vieno populiaraus hito perdirbinį. Ieva Prudnikovaitė ir Sasha Song scenoje savaip interpretuos Romeo ir Džiuljetos pašnekesį Mėnulio šviesoje. Įsimintiną pasirodymą rengia pianistas Petras Geniušas ir elektroninės muzikos atstovė Jazzu. O Ieva Narkutė žiūrovus užburs savo “Raudonais vakarais” ir netikėtu įvaizdžiu.

“Sidabrinė gervė 2012” - jau sekmadienį, gegužės 13 dieną, 21.15 val. - tiesiogiai per Lietuvos televiziją. Renginio mecenatas - SMScredit.lt. Žvaigždžių kava – “Aroma Gold”.

Lietuvių kino akademijos informacija