Lietuvių aktorė Severija Janušauskaitė pasirodys „Bėk, Lola, bėk“ režisieriaus seriale

Lygiai prieš du metus už pagrindinį moters vaidmenį Annos Melikyan filme „Žvaigždė“ ji gavo Atvirojo Rusijos kino festivalio „Kinotauras“ apdovanojimą ir kaip metų atradimas buvo nominuota nacionalinei Rusijos kino premijai „Nika“. Šiandien aktorė Severija Janušauskaitė nestovi vietoje ir toliau dideliais žingsniais žengia į tarptautinę kino rinką. Naujausias lietuvaitės vaidmuo – 2017-aisiais pasirodysiančiame seriale „Babylon Berlin“.

Kritikai tikina, kad laukti verta, mat prie juostos dirba Tom Tykwer, režisierius, prisidėjęs prie filmų „Debesų žemėlapis“ ir „Bėk, Lola, bėk“ sėkmės. Jam talkina ne ką mažesnio kalibro žvaigždės - „Sudie, Leninai!“ scenaristas Hendrik Handloegten ir iš „Vienas Berlyne“ žinomas Achim von Borries.

Pagal didžiulio populiarumo sulaukusį Volker Kutscher romaną kuriama juosta atvers duris į policijos inspektoriaus Gereon Rath kasdienybę, kurioje gausu korumpuotų politikų, narkotikų, žudynių, ekstremizmo ir aišku, meno. Šiuo metu Vokietijoje vykstantys filmavimai žada pritrenkti autentiškumu. Bandoma atkurti kuo tikslesnį 1920-ųjų Berlyno vaizdą – su tamsiomis prekybvietėmis, purvinais ir pavojingais skersgatviais. Šis darbas patikėtas įspūdingais vaizdais žavėjusios kino filmo „Kvepalai. Vieno žudiko istorija“ dizaineriui.

„Babylon Berlin“ komanda tikina, kad seriale išvysite per 250 aktorių, o visą komandą sudaro dar bent 5000 žmonių. Žymiausių aktorių penketuke besipuikuojanti Severija Janušauskaitė filmuojasi kartu su Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Matthias Brandt, Hannah Herzsprung, Karl Markovics ir kitais.

www.balticactors.com informacija

Prisegta bylaDydis
AussenkulisseMo_07.jpg.6728647.jpg339.35 KB
BABYLON_BERLIN_Copyright_X_Filme.jpg3.64 MB
Directors_Hendrik_Handloegten_Tom_Tykwer_and_and_Achim_von_Borries.jpg273.35 KB
Nauja_serija_Babelsbergu.jpg281.57 KB
Severija_Janusauskaite_and_Tom_Tykwer.jpg549.11 KB