SGN2014 Biržai

Data: 
Sek, 2014-07-06 22:00 - 23:59
Vieta: 
prie Biržų krašto muziejaus "Sėla", J. Radvilos g. 3

Biržų rajono savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. liepos 6 d. 22 val. prie Biržų krašto muziejaus „Sėla“ (J. Radvilos g. 3, Biržai). Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:

„ŽILVINAS IR EGLĖ“, rež. Antanas Skučas

„ANGLIJOS KARALIENĖ PAGROBĖ MANO TĖVUS“, rež. Ernestas Jankauskas

“SANTA“, rež. Marius Ivaškevičius

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite atliekų surinkimo dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas. Atliekas iš gyventojų rinks 2014 m. liepos 4 d (penktadienį) šiose seniūnijose tokiu grafiku:

1000 – 1030

Pabiržės seniūnija, Biržų g. 2, Pabiržė (prie seniūnijos)

1100 – 1130

Pačeriaukštės seniūnija, Mokyklos g. Pačeriaukštė (prie mokyklos)

1230 – 1300

Nemunėlio Radviliškio seniūnija, Aušros g., Nemunėlis Radviliškis (konteinerių aikštelėje prie parduotuvės)

1230 – 1300

Vabalninko seniūnija, B. Sruogos g. 11a, Vabalninkas (prie seniūnijos)

1400 – 1430

Parovėjos seniūnija, Karališkių g. 3, Parovėja (prie seniūnijos)

1500 – 1530

Širvėnos seniūnija, Rinkuškių g. 18, Rinkuškių k. (prie bendruomenės namų)

1600 – 1630

Biržų miesto sen., J. Janonio aikštė, Biržai (iš S. Dagilio gatvės pusės)

1730 – 1800

Papilio seniūnija, Rožių g., Papilys (prie turgelio)

Visos aplankytos seniūnijos pagal surinktą atliekų kiekį varžysis tarpusavyje – daugiausiai atliekų surinkusios seniūnijos gyventojams bus padovanota UAB „Ksil“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigtas prizas - saugi ir sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Šios vasaros projektas  truks visą vasarą, jo metu bus aplankyta 50 savivaldybių. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais skirtingose Lietuvos savivaldybėse vyks „Sidabrinės gervės naktys 2014“ kino seansai po atviru dangumi. Taip tikimasi pritraukti kuo daugiau žiūrovų, suteikti galimybę pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus bei lietuviška kultūra sudominti kuo daugiau žmonių. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai savo ruožtu organizuoja buitinės technikos, elektronikos ir senų baterijų surinkimą įvairiose seniūnijose, arčiau žmonių namų, kad rūšiuoti atliekas būtų patogiau, o į gamtą pakliūtų kuo mažiau pavojingų medžiagų iš senų televizorių, šaldytuvų, viryklių ir kitokių atliekų.

„Sidabrinės gervės naktys“  kai kur jau tapo smagia tradicija. Šio festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami ir toliau regionuose populiarinti lietuvišką kiną. Tradicinis yra ir projektas „Mes rūšiuojam“, kuris siekia, kad rūšiavimas ir saugus atliekų perdirbimas taptų įprasta kiekvieno mūsų kasdienybe. Todėl atliekų surinkimo tinklas kuriamas ir organizuojamas taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau atliekas atiduoti licencijuotiems atliekų tvarkytojams, o ne mesti pakelėse, pamiškėse ar į buitinių atliekų konteinerius. 

Prisegta bylaDydis
birzai.jpg3.08 MB