SGN2014 Elektrėnai

Data: 
Sek, 2014-05-25 22:00 - 23:59
Vieta: 
prie Elektrėnų Kultūros centro

Elektrėnų savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. gegužės 25 d. 22 val. aikštėje prie Elektrėnų kultūros centro (Draugystės g. 2/7, Elektrėnai). Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:

„ZUIKIO KOPŪSTAI“, rež. Vladislav Berežok, 2011

„ŠUNS DIENOS“, rež. Ieva Veiverytė

„MOTERYS MELUOJA GERIAU. KRISTINA“, rež. Alvydas Šlepikas

Renginio vedėjas: aktorius Andrius Bialobžeskis

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite festivalio dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas. Atliekas iš gyventojų rinks šiose seniūnijose tokiu grafiku:

  900 – 1000

Pastrėvio seniūnija, Mokyklos g. 11, Pastrėvis (prie parduotuvės)

  900 – 1000

Semeliškių seniūnija, Trakų g., Semeliškės (prie mokyklos)

1100 – 1200

Beižionių seniūnija, Bažnyčios g. 8, Beižionys (prie kultūros namų)

1130 – 1230

Kazokiškių seniūnija, Parko g. 1, Kazokiškės (prie kultūros namų)

1300 – 1400

Kietaviškių seniūnija, Bažnyčios g. 24, Kietaviškės (prie seniūnijos)

1430 – 1600

Vievio seniūnija, Trakų g. 2, Vievis (prie seniūnijos)

1500 – 1600

Gilučių seniūnija, Liepų g. 15, Gilučiai (prie seniūnijos)

1800 – 2000

Elektrėnų seniūnija: Draugystės g. 2/7, Elektrėnai (aikštelėje prie KC)

                                Rungos g. 4, Elektrėnai (aikštelėje prie parduotuvės MAXIMA)

 

Beje, visos aplankytos seniūnijos pagal surinktą atliekų kiekį varžysis tarpusavyje – daugiausiai atliekų surinkusios seniūnijos gyventojams bus padovanota UAB „Ksil“ įsteigtas prizas - saugi ir sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Šios vasaros projektas  truks visą vasarą, jo metu bus aplankytos 54 savivaldybės. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais skirtingose Lietuvos savivaldybėse vyks „Sidabrinės gervės naktys 2014“ kino seansai po atviru dangumi. Taip tikimasi pritraukti kuo daugiau žiūrovų, suteikti galimybę pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus bei lietuviška kultūra sudominti kuo daugiau žmonių. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai savo ruožtu organizuoja buitinės technikos, elektronikos ir senų baterijų surinkimą įvairiose seniūnijose, arčiau žmonių namų, kad rūšiuoti atliekas būtų patogiau, o į gamtą pakliūtų kuo mažiau pavojingų medžiagų iš senų televizorių, šaldytuvų, viryklių ir kitokių atliekų.

„Sidabrinės gervės naktys“  kai kur jau tapo smagia tradicija. Šio festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami ir toliau regionuose populiarinti lietuvišką kiną. Tradicinis yra ir projektas „Mes rūšiuojam“, kuris siekia, kad rūšiavimas ir saugus atliekų perdirbimas taptų įprasta kiekvieno mūsų kasdienybe. Todėl atliekų surinkimo tinklas kuriamas ir organizuojamas taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau atliekas atiduoti licencijuotiems atliekų tvarkytojams, o ne mesti pakelėse, pamiškėse ar į buitinių atliekų konteinerius.