SGN2014 Pagėgiai

Data: 
Sek, 2014-06-22 22:00 - 23:59
Vieta: 
Pagėgiai, prie Kultūros centro rūmų, Jaunimo g. 3

Pagėgių savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. birželio 22 d. 22 val. prie Pagėgių Kultūros centro rūmų (Jaunimo g. 3, Pagėgiai). Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:

„ŽILVINAS IR EGLĖ“, rež. Antanas Skučas

„TRISPALVIS“ rež. Vytautas V. Landsbergis

„ETIUDAS“ rež. Austėja Urbaitė

„NESAMASIS LAIKAS“, rež. Mykolas Vildžiūnas

Renginio vedėja: aktorė Sandra Daukšaitė Petrulėnė.

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite festivalio dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas. Atliekas iš gyventojų rinks šiose seniūnijose tokiu grafiku:

900 – 930

Vilkyškių seniūnija, J. Dombrovskio g., Vilkyškiai (aikštėje prieš kavinę)

1030 – 1100

Lumpėnų seniūnija, Rambyno g. 22, Lumpėnai (prie seniūnijos)

1200 – 1230

Pagėgių seniūnija, Sankryžoje prie parduotuvės, Piktupėnai 

1330 – 1400

Natkiškių seniūnija, Sodų g. 18, Natkiškiai (prie seniūnijos)

1530 – 1600

Aikštelėje prie Aukštaičių, Vytauto ir Žemaičių gatvių sankryžos, Pagėgiai

1700 – 1730

Stoniškių seniūnija, Aušros g. 8, Rukai (prie seniūnijos)

1900 – 1930

Pagėgių seniūnija, Vilniaus g. 29, Pagėgiai (prie autobusų stoties)    

2000 – 2200

Pagėgių seniūnija, Jaunimo g. 3, Pagėgiai (prie Kultūros centro)

Visos aplankytos seniūnijos pagal surinktą atliekų kiekį varžysis tarpusavyje – daugiausiai atliekų surinkusios seniūnijos gyventojams bus padovanota UAB „Ksil“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigtas prizas - saugi ir sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Šios vasaros projektas  truks visą vasarą, jo metu bus aplankyta 50 savivaldybių. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais skirtingose Lietuvos savivaldybėse vyks „Sidabrinės gervės naktys 2014“ kino seansai po atviru dangumi. Taip tikimasi pritraukti kuo daugiau žiūrovų, suteikti galimybę pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus bei lietuviška kultūra sudominti kuo daugiau žmonių. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai savo ruožtu organizuoja buitinės technikos, elektronikos ir senų baterijų surinkimą įvairiose seniūnijose, arčiau žmonių namų, kad rūšiuoti atliekas būtų patogiau, o į gamtą pakliūtų kuo mažiau pavojingų medžiagų iš senų televizorių, šaldytuvų, viryklių ir kitokių atliekų.

„Sidabrinės gervės naktys“  kai kur jau tapo smagia tradicija. Šio festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami ir toliau regionuose populiarinti lietuvišką kiną. Tradicinis yra ir projektas „Mes rūšiuojam“, kuris siekia, kad rūšiavimas ir saugus atliekų perdirbimas taptų įprasta kiekvieno mūsų kasdienybe. Todėl atliekų surinkimo tinklas kuriamas ir organizuojamas taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau atliekas atiduoti licencijuotiems atliekų tvarkytojams, o ne mesti pakelėse, pamiškėse ar į buitinių atliekų konteinerius. 

Prisegta bylaDydis
pagegiai.jpg3.08 MB