"Sidabrinės gervės naktys" svečiuosis Gargžduose

"Sidabrinės gervės naktys" jau ketvirtą kartą svečiuosis Klaipėdos rajone, Gargžduose. Šįkart esame pakviesti būti VII Gargždų dainuojamosios poezijos ir autorinės kūrybos festivalis „Skambant gitarai“ vieno iš vakarų programos dalyviais rugpjūčio 3 d., šeštadienį, 22.30 val. 

Gargžduose kino mylėtojai turės galimybę pamatyti 4 naujausius lietuviškus filmus. Vakarą pradės animacinis filmas „Senelės pasaka“ (rež.: Valentas Aškinis ir Jūratė Leikaitė), toliau jį lydės dokumentinis trumpametražis filmas „Rojaus beieškant“ (rež. Tomas Smulkis), vaidybinis trumpametražis filmas „Normalūs žmonės nesisprogdina“ (rež. Marija Kavtaradzė), o vakaro programą vainikuos vaidybinis ilgametražis filmas „Valentinas vienas“ (rež.: Simonas Aškelavičius, Edita Kabaraitė, Ričardas Marcinkus ir Donatas Ulvydas).

Renginį ves teatro ir kino aktorė Lina Budzeikaitė yra sukūrusi nemažai vaidmenų teatre, žiūrovams žinoma iš kino filmo „Anarchija Žirmūnuose“ (2010) ir įvairių TV serialų: „Atžalos“, „Namai, kur širdis“, kt. L.Budzeikaitė sako, kad keliauti su lietuvišku kinu yra tikras malonumas. „Šis festivalis yra labai gera tradicija, kuri suteikia ir džiaugsmą žiurovams, ir tuo pačiu vykdo lietuviško kino sklaidą. Tai, galima sakyti, yra visapusiškas gėris“, - šypsosi aktorė, paklausta, ką jai reiškia šie LiKA organizuojami renginiai.

Iš viso šią vasarą “Sidabrinės gervės naktų” karavanas ketina aplankyti daugiau nei 20 šalies miestų, juose parodyti originaliausius ir aukščiausių įvertininimų sulaukusius animacinius, trumpametražius ir ilgametražius dokumentinius bei vaidybinius kino filmus.

Renginį iš dalies remia Klaipėdos rajono savivaldybės administracija.

Festivalio rėmėjai: Lietuvos kino centras ir Bitė Lietuva. Apie festivalį tradiciškai informuoja www.15min.lt.

Lietuvių kino akademijos informacija

Prisegta bylaDydis
SIUNTINEJIMUI.jpg2.03 MB