Festivalis "Sidabrinės gervės naktys" uždaromas Vilniuje

Š.m. rugsėjo 3 d. 20 val. Vilniuje, S. Moniuškos  skverelyje, vyninės “Kotryna” kieme yra organizuojamas lietuviško kino festivalio "Sidabrinės gervės naktys 2010" uždaromasis renginys.

Kviečiame pažiūrėti tokius filmus:

Trumpametražis dokumentinis filmas "Upė" (30 min.), režisieriai Julija ir Rimantas Gruodžiai; Trumpametražis vaidybinis filmas "Lernavan" (24 min.), režisierius Marat Sargstyan ir pilnametražis vaidybinis filmas "Atsisveikinimas" (90 min.), režisierius Tomas Donela.

Šiais metais birželio 5 d. – rugpjūčio 28 d. VšĮ “Lietuvių kino akademija” organizavo lietuviško kino festivalį “Sidabrinės gervės naktys”. Renginiu buvo siekiama didinti lietuviško kino sklaidą Lietuvoje, supažindinant žiūrovą ne tik su lietuvišku kinu, bet ir su kinematografais, aktoriais, režisieriais, prodiuseriais, dirbančiais kino srityje. Vienas iš renginio tikslų yra plėsti lietuviško kino žiūrovų auditoriją ir pristatyti aktyvią Lietuvių kino akademijos veiklą. Festivalio “Sidabrinės gervės naktys” metu kasmet bus rodomi geriausi lietuviški  filmai. Tai edukacinis projektas, kuris didins lietuviško kino žinomumą bei žiūrimumą Lietuvoje.

Festivalis šiemet jau aplankė 22 Lietuvos miestus ir miestelius. Šio festivalio metu beveik 19 tūkstančių žmonių susipažino su festivalio metu rodomais filmais ir juos žiūrėjo. Į šalies provinciją keliavo specialūs ekranai arba „Teobusas“, veždami kelis skirtingų žanrų filmus (pilnametražis, trumpametražis ir dokumentinis filmai). Kino seansai buvo organizuojami po atviru dangumi.

Programa prisegta.

Laukiame Jūsų!

Prisegta bylaDydis
0830_SGN_uzdarymas_programa.pdf33.69 KB