Lietuvos kinematografininkų asociacija (LAC) kviečia teikti filmus konkursui  “Ąžuolas 2017”. Apdovanojimai “Ąžuolas” ir  “Gilė” yra apdovanojami už geriausią operatoriaus darbą ir geriausią jaunojo operatoriaus darbą Lietuvos kine 2016 m.

Konkurse gali dalyvauti lietuviški pilnametražiai ir trumpi vaidybiniai bei dokumentiniai filmai, kurių oficiali premjera įvyko 2016 metais. Konkursui galima pateikti tik vieną to pasties operatoriaus darbą, Gilės premijai gali būti skiriami studentų edukaciniai ir baigiamieji darbai, sukurti studijų metu arba studijuojant pagal studijų programą.

Apdovanojimo tikslas yra skatinti kinematografininkų kūrybiškumą ir talentą, pakelti šios vienos pagrindinių kino profesijų prestižą.

Varžybos vyksta dviem etapais. Pirmame etape, penkių narių komisija iš pateiktų filmų atrinks ir paskelbs tris nominantus “Ąžuolas” ir “Gilė” apdovanojimams. antrame, komisija pasirinks laimėtojus, kurie bus paskelbti apdovanojimų ceremonijoje gegužės 29 d. Mes kviečiame Jus siųsti filmus “Ąžuolas” ir “Gilė” varžyboms ir prašome patvirtinti savo paraišką iki 2017 m. kovo mėn. 15 d.

Paraišką pateikia filmo prodiuseris. Priimamos tik elektroniniu būdu užpildytos paraiškos. Paraiškos formą ir filmų pateikimo sąlygas rasite čia http://lac.lt/