Kokią informaciją mes surenkame?

Mes surenkame informaciją iš Jūsų kai Jūs pateikiate užsakymą, atsakote į apklausą, apsilankote mūsų svetainėje arba pasirenkate.

Kai Jūs pateikiate užsakymą arba registruojatės mūsų svetainėje, Jūsų gali būti paprašyta įvesti: savo vardą, pavardę, el. Pašto adresą arba kreditinės kortelės informaciją. Jūs taip pat galite apsilankyti mūsų svetainėje anonimiškai.

Kam mes naudojame informaciją?

Bet kokia iš Jūsų surinkta informacija gali būti naudojama vienu iš šių būdų:

Mūsų svetainės tobulinimui

Mes nuolat stengiamės gerinti savo interneto svetainės pasiūlymus, remdamiesi iš Jūsų gaunama informacija ir atsiliepimais.

Kad pagerinti klientų aptarnavimą

Jūsų informacija padeda mums efektyviau atsakyti į Jūsų klientų aptarnavimo užklausas ir pagalbos poreikius.

Operacijų apdorojimui

Jūsų informacija, vieša arba privati, nebus parduota, apkeista, perduota ar duota jokiai kitai kompanijai dėl bet kokios priežasties be Jūsų sutikimo, išskyrus aiškų tikslą pristatyti prašomą įsigyti produktą ar paslaugą.

Siųsti periodinius laiškus

El. pašto adresas, kurį nurodote užsakymo apdorojimui, gali būti naudojamas siunčiant Jums informaciją ir atnaujinimus, susijusius su Jūsų užsakymu, be to, retkarčiais, gaunamos įmonės naujienos, atnaujinimai, susijusi informacija apie produktą ar paslaugą ir t.t.

Pastaba: Jei bet kuriuo metu norite atsisakyti būsimų el. Laiškų prenumeratos, kiekvieno el. Laiško apačioje pateikiame išsamias atsisakymo instrukcijas.

Kaip mes apsaugome Jūsų informaciją?

Mes įgyvendiname įvairias saugumo priemones, siekdami išlaikyti Jūsų asmeninės informacijos saugumą, kai pateikiate užsakymą arba įvedate, patvirtinate arba pasiekiate savo asmeninę informaciją.

Mes siūlome saugaus serverio naudojimą. Visa pateikta neskelbtina/kreditinė informacija perduodama naudojant “Secure Socket Layer” (SSL) technologiją ir tada užšifruojama į  mūsų Mokėjimų Vartų teikėjų duomenų bazę, kad ja galėtų naudotis tik tie asmenys, kuriems suteiktos specialios prieigos prie tokių sistemų teisės ir yra reikalaujama išlaikyti informaciją konfidencialia.

Po operacijos Jūsų asmeninė informacija (kreditinės kortelės, socialinio draudimo numeriai, finansiniai duomenys ir kt.) nebus išsaugoti mūsų serveriuose.

Ar mes naudojame slapukus?

Taip (Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė arba paslaugos teikėjas perkelia į Jūsų kompiuterių standųjį diską per Jūsų Interneto naršyklę (jei Jūs leidžiate) , kuri leidžia svetainės arba paslaugų teikėjų sistemoms atpažinti Jūsų naršyklę ir pagauti bei išsaugoti tam tikrą informaciją.

Me naudojame slapukus, kad pagelbėtų mums atsiminti ir apdoroti Jūsų pirkinių krepšelio prekes, sekti skelbimus bei kaupti apibendrintus duomenis apie svetainės srautą ir sąveiką, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnę svetainių patirtį ir įrankius.

Ar mes atskleidžiame kokią nors informaciją išorės šalims?

Mes neparduodame, prekiaujame, ar kitaip perduodame pašalinėms šalims jūsų asmenį identifikuojančią informaciją Tai neapima patikimų trečiųjų šalių, kurios padeda mums valdyti savo svetainę, vykdyti verslą arba Jūs aptarnauti, jei tik šios šalys sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia. Mes taip pat galime išleisti Jūsų informaciją, kai manome, kad išleidimas yra tinkamas, kad atitiktų įstatymus, vykdytų mūsų svetainės politiką arba apsaugotų mūsų ar kitų teises , nuosavybę arba saugumą. Tačiau, nenustatoma lankytojų informacija gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ir kitais tikslais.

Kalifornijos Internetinio Privatumo apsaugos įstatymo laikymasis

Kadangi mes vertiname Jūsų privatumą, mes ėmėmės būtinų atsargumo priemonių, kurios atitinka Kalifornijos privatumo apsaugos internete įstatymą.Todėl mes be Jūsų sutikimo neplatinsime Jūsų asmeninės informacijos pašalinėms šalims.

Pagal Kalifornijos internetinės privatumo apsaugos įstatymą, visi svetainės vartotojai gali bet kada pakeisti savo informaciją, prisijungę prie savo valdymo skydelio ir apsilankę “Redaguoti profilį” puslapyje.

Vaikų internetinio privatumo apsaugos įstatymo laikymasis

Mes laikomės COPPA (Vaikų internetinio saugumo apsaugos įstatymo), mes nesurenkame jokios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Mūsų svetainė, produktai ir paslaugos yra skirtos mažiausiai 13 metų ar vyresniems žmonėms.

Jūsų Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs sutinkate su mūsų internetine privatumo politika.

Mūsų Privatumo Politikos pakeitimai

Jei mes nusprendžiame pakeisti savo privatumo politiką, mes paskelbsime tuos pakeitimus šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, susijusių su šia privatumo politika, Jūs galite susisiekti su mumis pasinaudodami žemiau esančia informacija.

{Fake name generated details}

Šį susitarimą reglamentuoja Nevados valstijos Jungtinių Amerikos Valstijų įstatymai. Šalys visus ginčus, kylančius dėl šio Susitarimo  ar susijusiu su juo pateikia išimtinei Nevados teismų jurisdikcijai