SGN2014 Pakruojis

Data: 
Šeš, 2014-07-26 21:30 - 23:30
Vieta: 
Pakruojis, miesto parke

Pakruojo rajono savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. liepos 26 d. 21:30 val. Pakruojyje, miesto parke. Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:

"KAI AUGA MEDIS", rež. Birutė Sodeikaitė

„NEEUKLIDINĖ GEOMETRIJA“, rež. Skirmanta Jakaitė

„ANGLIJOS KARALIENĖ PAGROBĖ MANO TĖVUS“, rež. Ernestas Jankauskas

„SANTA“, rež. Marius Ivaškevičius

Renginio vedėjas: aktorius Andrius Bialobžeskis.

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite festivalio dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas. Atliekas iš gyventojų rinks šiose seniūnijose tokiu grafiku:

1000 – 1030

Klovainių seniūnija, Žalioji g. 2, Klovainiai (prie parduotuvės „Aibė“)                                                              

1000 – 1030

Linkuvos seniūnija, Vienybės a., Linkuva (prieš „Vėtrungės“ parduotuvę)

1100 – 1130

Rozalimo seniūnija, Sodžiaus g. 2A, Rozalimas (prie seniūnijos)

1130 – 1200

Guostagalio seniūnija, Centrinė g., Guostagalis (prie seniūnijos)

1400 – 1430

Žeimelio seniūnija, Vienybės a. 1, Žeimelis (aikštė)

1700 – 1730

Lygumų seniūnija, Naujamiesčio g. 4, Lygumai (prie seniūnijos)

1700 – 1730

Pašvitinio seniūnija, Joniškio g., Pašvitinys (aikštė)

1900 – 2000

Pakruojo seniūnija, Vienybės a. 1, Pakruojis (prie Kultūros centro)

1900 – 2130

Pakruojo seniūnija, tarp Kruojos g. ir P. Mašioto g., Pakruojis (prie miesto parko)

Visos aplankytos seniūnijos pagal surinktą atliekų kiekį varžysis tarpusavyje – daugiausiai atliekų surinkusios seniūnijos gyventojams bus padovanota UAB „Ksil“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigtas prizas - saugi ir sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Šios vasaros projektas  truks visą vasarą, jo metu bus aplankyta 50 savivaldybių. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais skirtingose Lietuvos savivaldybėse vyks „Sidabrinės gervės naktys 2014“ kino seansai po atviru dangumi. Taip tikimasi pritraukti kuo daugiau žiūrovų, suteikti galimybę pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus bei lietuviška kultūra sudominti kuo daugiau žmonių. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai savo ruožtu organizuoja buitinės technikos, elektronikos ir senų baterijų surinkimą įvairiose seniūnijose, arčiau žmonių namų, kad rūšiuoti atliekas būtų patogiau, o į gamtą pakliūtų kuo mažiau pavojingų medžiagų iš senų televizorių, šaldytuvų, viryklių ir kitokių atliekų.

„Sidabrinės gervės naktys“  kai kur jau tapo smagia tradicija. Šio festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami ir toliau regionuose populiarinti lietuvišką kiną. Tradicinis yra ir projektas „Mes rūšiuojam“, kuris siekia, kad rūšiavimas ir saugus atliekų perdirbimas taptų įprasta kiekvieno mūsų kasdienybe. Todėl atliekų surinkimo tinklas kuriamas ir organizuojamas taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau atliekas atiduoti licencijuotiems atliekų tvarkytojams, o ne mesti pakelėse, pamiškėse ar į buitinių atliekų konteinerius. 

Prisegta bylaDydis
SGN2014_plakatas_Pakruojis_0726.jpg1.12 MB