SGN2014 Tauragė

Data: 
Šeš, 2014-06-21 22:00 - 23:59
Vieta: 
Tauragė, prie viešbučio "Banga", Kranto g. 3a

Tauragės rajono savivaldybėje bus sudarytos galimybės ne tik nemokamai pasižiūrėti filmus, bet ir patogiai atiduoti buitinės technikos, elektronikos atliekas ar senas baterijas. Vasaros kino festivalio filmų peržiūra vyks 2014 m. birželio 21 d. 22 val. Tauragėje prie viešbučio „Banga“ (Kranto g. 3a, Tauragė). Šiemet festivalio organizatoriai mūsų savivaldybėje organizuojamo renginio metu rodys tokius filmus:

„ŽILVINAS IR EGLĖ“, rež. Antanas Skučas

„NEEUKLIDINĖ GEOMETRIJA“, rež. Skirmanta Jakaitė

„SANTA“, rež. Marius Ivaškevičius

Renginio vedėjas: aktorius Andrius Bialobžeskis.

Prieš kino filmų seansą bus galima susitikti su kino filmų kūrėjais, aktoriais, o taip pat – dalyvauti loterijoje ir laimėti įvairių vertingų prizų. Loterijoje bus galima dalyvauti su tais bilietais, kuriuos gausite festivalio dieną projekto „Mes rūšiuojam“ vykdytojams pridavę buitinės technikos, elektronikos atliekas arba senas baterijas. Atliekas iš gyventojų rinks šiose seniūnijose tokiu grafiku:

1000 – 1100

Tauragės kaimiškoji sen., Tauragės Dvaro g., Taurai (Taurų dvaro gyvenvietė)

1000 – 1100

Gaurės seniūnija, Gaurės g. 17, Gaurė (prie seniūnijos)

1200 – 1300

Batakių seniūnija, Ateities g. 18, Batakiai ( prie seniūnijos)

1200 – 1300

Lauksargių seniūnija, Tilžės g., Lauksargiai (aikštelėje prie parduotuvės Aibė)

1400 – 1500

Skaudvilės seniūnija, Upynos g. 3, Skaudvilė (prie seniūnijos)

1400 – 1500

Žygaičių seniūnija, Žygaičių g. 27, Žygaičiai (prie seniūnijos)

1600 – 1700

Mažonų seniūnija, Vilties g. 12, Mažonų k. (prie parduotuvės aikštelė)

1800 – 2000

Tauragės miesto sen.: Moksleivių al., Tauragė (tarp 6 ir 12 namų automobilių stovėjimo aikštelė)

                                            Aerodromo g.  9, Tauragė (automobilių stovėjimo aikštelė)

 

Beje, visos aplankytos seniūnijos pagal surinktą atliekų kiekį varžysis tarpusavyje – daugiausiai atliekų surinkusios seniūnijos gyventojams bus padovanota UAB „Ksil“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigtas prizas - saugi ir sertifikuota vaikų žaidimo aikštelė.

Šios vasaros projektas  truks visą vasarą, jo metu bus aplankyta 50 savivaldybių. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais skirtingose Lietuvos savivaldybėse vyks „Sidabrinės gervės naktys 2014“ kino seansai po atviru dangumi. Taip tikimasi pritraukti kuo daugiau žiūrovų, suteikti galimybę pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus bei lietuviška kultūra sudominti kuo daugiau žmonių. Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai savo ruožtu organizuoja buitinės technikos, elektronikos ir senų baterijų surinkimą įvairiose seniūnijose, arčiau žmonių namų, kad rūšiuoti atliekas būtų patogiau, o į gamtą pakliūtų kuo mažiau pavojingų medžiagų iš senų televizorių, šaldytuvų, viryklių ir kitokių atliekų.

„Sidabrinės gervės naktys“  kai kur jau tapo smagia tradicija. Šio festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami ir toliau regionuose populiarinti lietuvišką kiną. Tradicinis yra ir projektas „Mes rūšiuojam“, kuris siekia, kad rūšiavimas ir saugus atliekų perdirbimas taptų įprasta kiekvieno mūsų kasdienybe. Todėl atliekų surinkimo tinklas kuriamas ir organizuojamas taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau atliekas atiduoti licencijuotiems atliekų tvarkytojams, o ne mesti pakelėse, pamiškėse ar į buitinių atliekų konteinerius. 

Prisegta bylaDydis
taurageje.jpg3.13 MB