„Sidabrinės gervės“ apdovanojimų spindesys

„Oskarų“ ceremonijai ar Kanų festivaliui užjūrio žvaigždės ruošiasi itin atsakingai. Likus kelioms savaitėms tampa nuolatinėmis grožio salonų klientėmis, laikosi specialių dietų ir konsultuojasi su stilistais. Beje, dizaineriai ir juvelyrai varžosi tarpusavyje, kuris papuoš garsiąsias kino pasaulio primadonas. Jos ne tik nemokamai vienam vakarui pasidabina žavingomis haute couture sukniomis bei brangakmenių vėriniais, bet ir kartais gauną atlygį už tokią reklamą.
Lietuvos kino žvaigždės nenusileidžia kolegoms. Ketvirtadienio vakarą vykusioje Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ teikimo ceremonijoje aktorės ir aktoriai taip pat pakluso organizatorių padiktuotam aprangos stiliui – džiugino prabangiomis vakarinėmis suknelėmis ir elegantiškais kostiumais.
Aktorė Nijolė Narmontaitė šiam iškilmingam vakarui pasirinko teatrini suknelės, kurią dėvėjo ir sūnaus vestuvėse, variantą.
„Šis drabužis buvo siūdintas net pas 4 meistrus ir susideda iš kelių dalių, tad skiriasi nuo to varianto, kurį dėvėjau savo sūnaus vestuvėse. Šį kartą rinkausi teatrinį „prikolną“ variantą“, – sakė aktorė.
Edita Užaitė, labai nenoriai kalbėjusi apie savo suknelę, teigė, kad pasirinko tą suknelę, kuri labiausiai patiko. Apdovanojimų ceremonijoje ji vilkėjo gana kuklią juodą dizainerės Julijos Žilėnienės kurtą suknelę.
Pas tą pačią dizainerę pagalbos pasiruošti renginiui kreipėsi ir aktorė Monika Bičiūnaitė.
„Atėjusi atsidaviau į dizainerės rankas ir visiškai pasitikėjau jos, kaip profesionalės, nuomone. Aišku, buvo suknelių, kurios man visiškai netiko, nes, pavyzdžiui, atrodžiau kaip svočia, bet galutiniu variantu esu patenkinta“, – sakė M. Bičiūnaitė.
J. Žilėnienė aktorei išrinko juodais nėriniais puoštą suknelę iki kelių.
Serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė ir „Mis Lietuva 2007“ Jurgita Jurkutė pasipuošė žavia dizainerės Ramunės Piekautaitės suknia. J. Jurkutė šmaikštavo, kad jai kaip šarkai patinka viskas, kas blizga.

2008-05-30 06:44

Darija Petraitytė | Alfa.lt

Darija Petraitytė | Alfa.lt